top of page

Nasz zespół

 Zespół doświadczonych i pełnych pasji ekspertów w zakresie
sprzedaży, marketingu, zarządzania i finansów.

Paweł_Zdanowicz.jpg

Paweł Zdanowicz, PhD, MBA

Pan Dyrektor.jpg

Piotr Leśniak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Doktor Nauk Technicznych oraz posiadacz tytułu MBA.

Wieloletni dyrektor sprzedaży i marketingu w międzynarodowych koncernach takich jak Schneider Electric oraz General Electrics (GE) w regionie Polski, Europy Centralnej i Wschodniej. Przez 8 lat zarządzał fabrykami z branży stalowej. Odpowiadał za P&L amerykańskiego potentata stalowego Valmont Inc w Europie Wschodniej i Centralnej. Z sukcesem wprowadzał kulturę i metodologię Lean, systemy zarządzania strategicznego Valmont Way oraz ekspansję na rynkach Europejskich.

Pierwotnie członek rady nadzorczej następnie Head of Global Business Development notowanej na polskiej giełdzie spółki PGS Software S.A. Odpowiadał za globalny rozwój sprzedaży i marketingu. Otworzył i rozwinął biura w Londynie, Sztokholmie oraz Monachium. 

Ekspert w zakresie procesów sprzedaży i ekspansji rynkowych.

Specjalista w pozycjonowaniu produktów i usług na rynkach lokalnych oraz globalnych.

Absolwent studiów magisterskich London School of Economics (LSE) oraz programu Executive Management w Wharton School of the University of Pennsylvania.

 

Od 2010 roku związany z rynkami finansowymi. Swoje doświadczenie zdobywał jako doradca legislacyjny w Brytyjskiej Izbie Lordów, później w biurze inwestycji międzynarodowych (Foreign Direct Investment) z ramienia Brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych (Westminster Foundation WFD).

 

Od 2014 roku związany z polskim rynkiem kapitałowym ze specjalizacją w zarządzaniu majątkiem, budowaniu portfeli inwestycyjnych, analizą ryzyka finansowego na rynku kapitałowym, a także zarządzaniu projektami i finansami.

JA.png

Kamil Ratajczyk

Z sukcesem ukończył studia magisterskie na UPF Barcelona School of Management. Specjalizując się w obszarze corporate finance rozwinął umiejętności między innymi w dziedzinie: wyceny przedsiębiorstw, M&A, Venture Capital oraz zarządzania finansami spółek.
 

Pierwsze doświadczenie zawodowe już jako student zdobywał w Eurobank w dziale operacji posprzedażowych. Kolejnym krokiem w kształtowaniu profesjonalnych umiejętności była praca w The Bank of New York Mellon Corporation, gdzie zajmował stanowisko analityka finansowego. Rozwinął tam swoją wiedzę w zakresie oceny inwestycji oraz analizy danych finansowych. Zawodowo pozostaje związany z rynkami finansowymi. Aktualnie przygotowuje się do egzaminu CFA.


Entuzjasta inwestycji, każdy ranek rozpoczyna od przeglądu prasy giełdowej.

bottom of page